Aktualności

Czy Erling Haaland może być aż tak dobry?!

Erling Haaland bullseye
Twitter/Bundesliga_EN
Czy ten klip na oficjalnym kanale Twitterowym Bundesligi prowadzonym w języku angielskim to fejk? Pomóżcie, bo sami zgłupieliśmy ;)


Na kanale Bundesligi na Twitterze, tym prowadzonym po angielsku, pojawił się niedawno filmik, na którym w roli głównej występuje napastnik Borusii Dortmund – Erling Haaland. Zresztą Erling też go wrzucił na swoje konto.

Niby nic nadzwyczajnego, ale jednak na filmiku pokazano jak młody napastnik Borussii trzy razy pod rząd pakuje piłkę centralnie w lewy górny róg bramki (lub prawy, patrząc z perspektywy bramkarza).

_______________________________________________________

Koszulka z mentalnym tatuażem na sercu! Załóż profil i zdobądź ją!______________________________________________________

No ale dobra, to jeszcze też nie jest nic nadzwyczajnego. Na upartego, na każdym osiedlu znajdzie się typowy Seba albo inny Pioro, który zasadzi trzy razy pod rząd po widłach, tyle że po kilkuset dublach :)

Sęk w tym, że Haaland najpierw stawia trzy piłki, jedna na drugiej (jak?!) i zaczynając od tej na samej górze trafia centralnie w kółko zawieszone tam, gdzie zazwyczaj wisi pajęczyna! Czy to da się tak, w ogóle? Czy to jest możliwe, czy jakiś wideomontaż?

Sprawdźcie to!:
      

A może to tylko marna próba skopiowania pomysłu legendarnej reklamy Nike z Ronaldinho, która biła wszelkie rekordy popularności i klikalności w sieci w tamtym czasie... Pamiętacie?W każdym razie dajcie znać co sądzicie o klipie Haalanda. A może jeszcze lepiej… Może jest ktoś, komu uda się coś podobnego powtórzyć? Dobra – nie musicie nic wieszać w okienku bramki, wystarczy, że uda wam się postawić trzy piłki na sobie i potem, jedna po drugiej umieścić ją w bramce – przymkniemy nawet oko, jak to nie będzie czyste okienko ;) A i tak was w ciemno kupimy! ;) Dajcie znać konicznie!

@AM


Dołącz do nas
Najnowsze zdjęcia

2023-11-16 14:57

2023-10-10 22:55

2023-06-22 17:12

2023-05-28 20:56